Jak nakarmić swój umysł

Powodem, dla którego piszę o kanałach RSS, jest to, jak osobiście uważam, że ten sposób trzymania się na szczycie jest wspaniały. Jeśli uważasz, że czytanie gazet jest najlepszym sposobem na zdobycie wiadomości, pomyśl jeszcze raz, musisz pamiętać, że gazety dostarczają czytelnikom wiadomości spóźnione o dzień lub w najlepszym wypadku o kilka godzin, więc są to nieaktualne wiadomości, zanim Przeczytaj to.

W USA niektóre publikacje magazynowe drastycznie zmniejszyły rzymska klatka mma rozmiary kopii, usuwając sekcje z wiadomościami, po prostu dlatego, że ich czytelnicy wiedzą o wiadomościach, zanim publikacja trafi na stoiska informacyjne. Teraz większość publikacji przedstawia własne opinie i opinie na temat tych artykułów, zamiast pojawiać się na pierwszych stronach gazet, po prostu dlatego, że jest to strata atramentu, papieru i czasu.

Korzystam z agregatorów kanałów od lat i ludzie są zszokowani, widząc, jak bardzo jestem na bieżąco, jeśli chodzi o najnowsze wiadomości. Zaskoczyłbym każdego, gdy zacznę mówić o najnowszych wiadomościach technicznych dzień lub dwa później dzwonią do mnie i mówią: „masz rację, właśnie przeczytałem to w gazecie”.

Widzisz, że ludzkość rozwija się na wiele sposobów, o których nawet nie śniliśmy, weź blogi i sposób, w jaki ewoluowały, lub słuchając podcastów, i ile radości i informacji stały się dla nich. Ale zajmę się nimi w późniejszym artykule, teraz skupmy się na RSS.

RSS oznacza Real Simple Syndicate, to jedna definicja, ma wiele znaczeń, ale to po prostu informacje, które przychodzą do Ciebie po subskrypcji, ale co sprawia, że ​​RSS jest wyjątkowy? A czym różni się od Ezines lub biuletynów wysyłanych e-mailem?

Eziny i biuletyny są dostarczane na twoje konto e-mail i szczerze mówiąc, czasami je ignorujemy, ponieważ są zbyt długie, aby je przeczytać, marnowalibyśmy godziny na przeglądanie stosów informacji, więc zwykle gromadzimy je w naszym skrzynka odbiorcza, dopóki nie znudzi nam się obecność w skrzynce odbiorczej i zdecydujemy się czytać je w weekend, teraz to staroświeckie, nikt już tego nie robi, a przynajmniej nie powinien już tego robić, widzisz, że technologia się rozwinęła dużo, a teraz zdobywanie informacji jest łatwiejsze i o wiele przyjemniejsze.

Wprowadź RSS lub kanały informacyjne, główna różnica polega na tym, że zamiast czytać wiadomości ze skrzynki odbiorczej e-mail lub wpisywać adres URL i przechodzić na stronę z wiadomościami, otrzymujesz wiadomości do swojego agregatora oprogramowania do przechwytywania kanałów, po zasubskrybowaniu feed witryna wyśle ​​najnowsze wiadomości do Twojego oprogramowania agregatora, możesz wybrać długość kanału informacyjnego, abyś mógł przeczytać podsumowanie wiadomości, zamiast czytać całość, czas to pieniądz, a to jest szczególnie prawdziwe w tych dniach.